Pro našeho klienta, provozujícího síť zdravotních laboratoří a poskytujícího široké spektrum laboratorních vyšetření, hledáme

ODBĚROVOU SESTRU NA HPP – PLNÝ ÚVAZEK

Co bude vaším úkolem?

        • odběr biologického materiálu dětem i dospělým
        • vedení dokumentace v rámci odběrového pracoviště
        • udržování provozu odběrového pracoviště
        • vést evidenci biologického materiálu

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

        • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra
        • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu výhodou
        • praxe s odběry
        • spolehlivost a zodpovědnost
        • přesnost a pečlivost
        • uživatelská znalost PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

        • smlouvou na HPP (úvazek 40 hodin týdně)
        • příjemným pracovním prostředím
        • nadstandardním platovým ohodnocením
        • pracovní doba pondělí – pátek od 7:00 do 15:30 hodin
        • 6 týdnů dovolené
        • stravenky
        • kvartální bonusy

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo odběrového pracoviště je Praha 9.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 9

Typ smluvního vztahu:

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

6.11.2018