ODBĚROVÁ SESTRA - HPP - 20 hodin týdně

Pro našeho klienta, který poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odběrová sestra. Společnost provádí široké spektrum laboratorní diagnostiky v oboru klinické biochemie, hematologie, klinické imunologie, mikrobiologie. Zaměstnavatel je dále provozovatelem sítě odběrových pracovišť v Praze.

Z důvodu rozšíření vlastní sítě odběrových pracovišť hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ODBĚROVÁ SESTRA – HPP - zkrácený úvazek 20 hodin týdně - Praha 4

Jste zruční při odběrech? Pozorní při kontrole žádanek? Rozumíte si s pacienty?

Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

      • kontrola úplnosti a shody přijatých žádanek k vyšetřením s identifikací pacienta
      • odběr primárních vzorků materiálu (zejména venózní a kapilární krve)
      • příprava vzorků k transportu a distribuci do laboratoře
      • komunikace s lékaři a pacienty
      • vedení dokumentace v rámci odběrového pracoviště
      • udržování provozu odběrového pracoviště

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

      • středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra
      • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu výhodou
      • praxe min. 2 roky
      • spolehlivost a zodpovědnost
      • přesnost a pečlivost
      • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

      • smlouvou na HPP (úvazek 20 hodin týdně)
      • příjemným pracovním prostředím
      • nadstandardním platovým ohodnocením
      • pracovní doba pondělí – pátek od 7:00 do 11:00 hodin
      • práce je vhodná i pro důchodce a maminky na mateřské/rodičovské dovolené

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo odběrového pracoviště je Praha 4.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018