Hledáme pracovníky do týmu výroby strojních zařízení na pozici Obráběč kovů

Náplň práce:

    • osové vyrovnání kusů podle rýsování; soustružení čel a povrchů, srážení hran; soustružení tvarů podle kopírovacího zařízení; vázání břemen; spolupráce na nápravných opatřeních

Požadavky:

    • Střední odborné vyučení ve strojním oboru; orientaci ve výkresové dokumentaci
    • výhodou je vazačský průkaz(můžeme doplnit)
    • zodpovědnost, samostatnost; ochotu k práci na směny - dvou nebo třísměnný provoz

Nabídka:

    • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na výběr přímo u zaměstnavatele nebo agenturně s výplatou každý týden
    • Mzdové rozpětí:od 18 000 do 35 000 Kč/měsíc
    • Docházkový bonus 10.000 Kč/měsíčně
    • Týden dovolené navíc
    • Závodní jídelna a stravenky
    • Možnost firemního ubytování
    • životní pojištění
    • penzijní připojištění
    • relax program

V případě zájmu zašlete životopis. Následně si domluvíme schůzku v Přerově, Ostravě nebo Brně

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.5.2017