Obchodní zástupce papírová hygiena - Brno a okolí

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí na trhu s papírovou hygienou a aktuálně hledáme do našeho týmu Obchodního zástupce z jihu Moravy. Pokud nemáte problém cestovat a nebojíte se vyjet za hranice kraje, oslovovat nové zákazníky, péče o stávající zákazníky je Vám vlastní, nezastaví Vás hledat řešení občasných nestandardních požadavků, pak hledáme právě Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Péče o stávající zákazníky

  • Vyhledávání a komunikace s novými zákazníky

  • Příprava cenových kalkulací

POŽADUJEME:

  • Minimálně SOU, SŠ

  • Praxe v oblasti papírové hygieny je výhodou, ne však podmínkou

  • Jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

  • Trestní bezúhonnost

  • Schopnost pracovat samostatně, ale i týmu

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou

  • Zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí na trhu

  • Zaškolení a kvalitní podporu zkušených kolegů

  • Nadstandardní motivační ohodnocení zahrnující garantovanou mzdu
    ( záleží jen na vás, kolik si vyděláte )

  • Standardní vybavení pro OZ - auto, mobilní telefon, notebook
    (Služební auto i k soukromým účelům)

  • 13.plat

  • Možnost občasného home office

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, 13. plat, Notebook, Home office, Služební auto, Mobilní telefon,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.10.2019