Obchodní zástupce - Liberecký kraj

Nabídka již není aktuální.

Popis pracovní pozice

Hledáme obchodního zástupce dodavatelské firmy zaměřené na dodávky hutního materiálu - ocel, hliník, nerez.

Náplň práce:

    • Vyhledávání nových obch. příležitostí ( výrobní firmy, dodavatelé komponent, automyčky, zeměď. stroje,....),
    • péče o stávající zákazníky,
    • osobní schůzky, telefonáty, e-maily,
    • tvorba nabídek,
    • zápisy z jednání atd.

Požadujeme:

    • Praxi v obchodní činnosti,
    • orientaci ve strojním průmyslu (z dob studia, či z praxe)
    • výborné komunikační dovednosti
    • férovost a spolehlivost
    • znalost MS Office

Nabízíme:

    • možnost být u zrodu "rekonstrukce" stávající pobočky a vyšvihnutí ji o několik levelů výš - hledáme lidi, kteří mají drive a chtějí to dokázat spolu s námi.
    • možnost profesního růstu
    • práce z domova kdykoliv + schůzky s klienty (není nutné dojíždět do kanceláře)
    • velmi dobré finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy)
    • osobní automobil i pro soukromé účely
    • samozřejmostí je telefon a notebook.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (okolí)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Notebook, Home office, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

30000 - 70000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.2.2021