Ředitel obchodní společnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která působí na tuzemském trhu více než 25 let, hledáme kandidáta na pozici Ředitele obchodní společnosti. Společnost se zabývá prodejem a propagací výrobků, které jsou určeny nejen pro zdravotnictví. Jedná se o vysoce kvalitní zdravotnické produkty z plastů. Mezi ně patří jednorázový spotřební materiál, laboratorní pomůcky, veterinární technické pomůcky. Klient se také věnuje zdravotnické zakázkové výrobě.

Dokážete si prosadit vlastní nápady podložené finanční analýzou před managementem společnosti? Inovace a případné přenastavení procesů a stylu prodeje Vám nejsou cizí? Máte úspěšné zkušenosti se segmentací trhu a hledáním nových prodejních kanálů, či výrobků?

 Je Vaše odpověď ANO? Pak se hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

    • péče o stávající zákazníky v rámci ČR
    • akvizice nových obchodních partnerů
    • vybudování stabilní obchodní sítě
    • prosazování a propagace produktů na trhu
    • produktová a technická podpora
    • zajištění plánovaných finančních obratů
    • reporting

Jakého hledáme člověka?

    • který se nebojí překážek a miluje výzvy
    • je srdcem, tělem i duší obchodník
    • bude zastávat pozici ředitele, ale nebojí se vyhrnout si rukávy a bude aktivní na všech projektech
    • jde si za svým cílem
    • princip inovace podnikání mu je vlastní

  Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SŠ / VŠ (oblast zdravotnictví vítána)
    • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
    • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
    • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
    • čistý výpis z rejstříku trestů
    • praxe ve zdravotnictví nutností
    • praxe v laboratorním postředí velmi žádoucí

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • HPP na 40 hodin týdně na dobu neurčitou
    • stravenky
    • nadstandardní finanční ohodnocení
    • osobní automobil pro služební i soukromé účely
    • notebook
    • mobilní telefon
    • další benefity po zapracování
    • možností kariérního postupu

Nástup dohodou.

Místo výkonu práce Jesenice u Prahy.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt]. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

28.11.2018