NĚMECKO, LIPSKO - PRÁCE VE SKLADU (m/ž/D) částečný úvazek * bez NJ

Hledáme spolehlivé skladníky (m/ž/D) do logistického centra v Lipsku na částečný úvazek.

Podmínkou je zajištené ubytování v Lipsku nebo okolí.

Znalost NJ nevyžadujeme.

Náplň práce:

        • vykládka a nakládka balíků (až 30 kg)/ zásilek a kladení na pás

Co od Vás očekáváme:

        • spolehlivost a fyzickou zdatnost
        • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
        • ochota pracovat na částečný úvazek (20 h/ týdně. garance ve smlouvě, v praxi 25 h./ týdně)
        • jedna směna ca. 5-7 hodin
        • platný ŘP a vlastní auto výhodou (pro snažší dopravu do práce)
        • zajištěné bydlení v Lipsku nebo okolí
        • flexibilitu

Co Vám nabízíme:

        • německou smlouvu na dobu neurčitou
        • plat 9,49 €/ hod. brutto
        • příplatky za noční směny 25 procent (11,62 €/ hod.)
        • možnost převzetí klientskou firmou
        • plán směn vždy týden dopředu
        • mluvíme Vaším jazykem
        • pomůžeme v začátku s vyřizováním dokumentů

Nabídka je časově neomezená.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás na +49 371 233 744 52 nebo zašlete životopis v českém, německém nebo anglickém jazyce.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

1.4.2019