Nastartujte svou kariéru v IT! Service Desk Specialist

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodáváním kompletního řešení v oblasti ICT, hledáme šikovného a učenlivého kolegu do týmu na pozici Service Desk Specialist. Chcete se naučit nové technologie? Pracovat v přátelském prostředí a rozvíjet se ve svém oboru? Pak jste to možná právě VY!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • budete přebírat telefonické a emailové servisní požadavky od klientů

  • hlídání monitorovacích systémů

  • analyzovat a řešit incidenty, na základě kterých budete předávat požadavky technikům

  • podílení se na rozvoji Service Desk nástrojů – každý dobrý nápad je ceněn a také ohodnocen

  • spolupráce na projektech a správa dokumentů

  • tvorba reportů pro zákazníky

Co od Vás budeme potřebovat?

  • středoškolské vzdělání

  • znalost na úrovni systémového administrátora (Microsoft Windows Server 2008 a vyšší/Linux) – pokud jste začátečníci, nebojte, rádi Vás vše potřebné naučíme

  • měli byste mít alespoň rámcovou představu o IT z pohledu bezpečnosti

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – občas je potřeba domluvit se s dodavateli ze zahraničí

  • samostatnost a ochotu učit se nové technologie a ve svém oboru se dále rozvíjet

  • zkušenosti s Messaging a collaboration technologiemi výhodou

A co za to dostanate?

  • dobré platové ohodnocení

  • týden dovolené navíc

  • stravenky

  • možnost kariérního růstu

  • školení v zahraničí a hrazené certifikace

  • podpora společnosti pokud se budete chtít dále vzdělávat

  • roční bonusy

  • přátelské a férové prostředí

Jak bude vypadat Vaše pracovní doba?

Aby byli klienti spokojení je potřeba zajišťovat servisní pohotovost vždy od 7:00 do 19:00. S druhým kolegou se tak budete střídat v začátku a konci pracovní doby. Jeden týden tedy pracujete od 7:00 do 14:00, další týden od 12:00 do 19:00. Možnost domluvit odpolední směny formou home-office.

Možnost nástupu

  • ihned

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Praha 4)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

23.4.2018