PRÁCE VE SKLADU (m/ž/d) Německo - bez němčiny

Nabídka čeká na schválení

Hledáme fyzicky zdatné a spolehlivé pracovníky (m/ž/d) do logistického centra v Neumark (Vogtland) na 25 - 32 hod./týden.

Znalost NJ nevyžadujeme.

Ideální nabídka pro páry/ skupiny, kteří chtějí denně dojíždět do Německa za prací.

Náplň práce:

    • Vykládka a nakládka balíků z kamionu (práce u pásu)

Co od Vás očekáváme:

    • Časovou flexibilitu, spolehlivost a fyzickou zdatnost
    • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
    • Vlastní automobil pro snažší dopravu do práce (Neumark leží 70 - 80 km od Sokolova, Aše, Chebu)

Co nabízíme:

    • Německou pracovní smlouvu na dobu určitou
    • Hodinovou mzdu 9,66 €
    • Příplatky za noční směny 25 procent - 12,08 €/h.
    • Příspěvek an dopravu 80 €/ měsíc
    • Plán směn vždy týden dopředu
    • Částečný úvazek (s garancí min. 25 h./ týden)
    • Osobní podpora v českém jazyce (nahlášení na zdravotní pojišťovnu atd.)
    • Možnost prodloužení smlouvy do ledna 2020

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás na +49 371 23 37 44 52 (mluvíme česky) nebo zašlete životopis přes kontakní forulář.

Nabídka je bez ubytování. Prosím obracejte se na nás pouze pokud máte možnost dojíždět z příhraničí.

Nabídka časově neomezena.

Eisen Personal Service je personální agentura se sídlem v Norimberku a hledá motivované a odhodlané zaměstnance, kteří hledají zajímavá pracovní místa s německými společnostmi v regionu. Zajistíme Vám práci rychle a spolehlivě, vše na německou smlouvu. U všech našich klientů je možnost převzetí do kmene. V naší pobočce v Chemnitz mluvíme česky.

Hledáme především kvalifikované zaměstnance v technických oborech na pozice jako zámečník, elektrikář, zkušební technik, mechanik, mechatronik, svářeč, telekomunikační technik apod. Vítáme iniciativní žádosti o práci!

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Neefestraße 147)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

800 - 1200 EUR/měs.

Datum zadání:

16.7.2019