Mzdová účetní Praha

INDUS, spol. s r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici mzdová účetní.

Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ ekonomického směru bez praxe nebo středoškoláky s min. 1 rokem praxe na obdobné pozici.

Náplň práce:

- Vedení mzdové agendy a zpracování mezd zaměstnanců

- Zabezpečení přihlášek, odhlášek na ZP a SSZ

- Realizace exekučních (insolvenčních) srážek ze mzdy

- Komunikace s úřady, pojišťovnami, exekutory, soudy

- Spolupráce s provozním a personálním oddělením

Požadujeme

- Min. SŠ vzdělání ekonomického směru

- Min. roční praxe na obdobné pozici nebo VŠ

- Znalost MS Office (zejména Excel)

- Zodpovědný přístup k práci - Výbornou znalost práce na PC

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání v pracovním poměru na dobu neurčitou

- Kompletní zaučení pro absolventy

- Dobré finanční ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

 - Stravenky

- Mobilní telefon i pro soukromé účely

 - Plně hrazená MultiSport karta

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 10 (U Hostivařského nádraží 556/12)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Stravenky, Dovolená navíc, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

4.1.2018