Manažér snídaňové směny

Pro našeho klienta, 4**** hotel v Praze hledáme kandidáta na pozici Manažér snídaňové  směny.

Náplň práce:

    • vedení týmu na dané směně, vč. motivace pracovníků
    • dohled nad dodržováním nastavených standardů
    • koordinace činností obsluhujícího personálu během směny na základě obsazenosti
    • komunikaci se zákazníky, vyřizování reklamací

Požadujeme:

    • praxi na obdobné pozici v restauračním provozu
    • znalost AJ, další jazyky výhodou
    • organizační schponosti, není to nic jednoduchého
    • flexibilitu, spolehlivost

Nabizíme

    • pracuje se 5 dni v týdnu
    • možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
    • možnost karierního postupu
    • odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
    • závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Našli jste se v této práci? V tom případě nám určitě pošlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Prosím nezapomeňte doplnit souhlas se zpracováním osobních údajů: "Odesláním životopisu ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb souhlasím se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených v mém životopise provozovatelem HRQ CZ, s. r. o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Svůj souhlas dávám na dobu 5 let a beru na vědomí, že souhlas je možné kdykoli odvolat před uplynutím dané doby a to prostřednictvím e-mailu nebo písemnou formou zasláním na adresu Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2.

Provozovatel prohlašuje, že v případě písemné žádosti dotyčné osoby o ukončení zpracování před uvedenou dobou, budou její osobní údaje vymazané v době 30 dní od doručení odvolání souhlasu

      Zadavatel:

      Firma - přímý zaměstnavatel

      Pracoviště:

      Praha

      Typ smluvního vztahu:

      Práce na plný úvazek

      Benefity:

      Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na penzijní připojištění, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

      Požadované vzdělání:

      Středoškolské bez maturity

      Požadované jazyky:

      Angličtina

      Plat:

      od 25 tisíc

      Datum zadání:

      24.7.2018