Manažer prodeje/Designér interiérů

Do showroomu luxusního nábytku hledáme Designéra interiérů / Manažera prodeje

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky
· Odborné poradenství při výběru nábytku a bytových doplňků
· Tvorba návrhu a cenových nabídek
· Odborné zpracování podkladů pro realizaci zakázky
· Komunikace s dodavateli
· Dohled a zodpovědnost za realizace zakázek
· Ziskavání nových zakázek. Tvorba a rozšíření zákaznické báze
· Uzavírání kupních smluv

Požadujeme:

· Dokončené min. SŠ vzdělání (vzdělání v oboru architektura nebo interiérový design výhodou)
· Praxe v oboru minimálně 2 roky
· Velmi dobrá znalost PC, zkušenost práce v grafických programech (například AutoCAD, Photoshop, CorelDraw, 3DMAX, ArchiCAD)
· Řidičský průkaz skupiny B
· Požadovaná znalost jazyků : Čeština – aktivní, Angličtina – aktivní, (Ruština nebo Italština – výhodou)

Nabízíme:

· Zajímavou prací na plný pracovní úvazek (pracovní doba od 09-00 do 18-00)
· Fixní měsíční plat (20.000 - 25.000 kč) + provizní odměny
· Placená dovolena
· Možnost profesionálního růstu
· Nástup možný ihned

Životopis na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Vysocanska)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.8.2017