Lékař/ka odbornost gastroenterologie

Pro našeho významného klienta, poskytovatele ambulantní péče, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékař/ka odbornost gastroenterologie pro ambulanci v Praze

LÉKAŘ/KA ODBORNOST GASTROENTEROLOGIE

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru gastroenterologie? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • samostatná praxe lékaře v zavedené ambulanci gastroenterologie

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • specializovaná způsobilost v oboru
    • licence v oboru gastroenterologie
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost rychle se učit, flexibilita, samostatnost
    • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • pracovní úvazek dle dohody
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • příjemné pracovní prostředí

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo ambulance: Praha

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019