Kurýr/skladník české budějovice

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Českých Budějovicích  hledáme nového kolegu na pozici skladník/kurýr.

Náplň práce:

    • manipulace se zásilkami, nakládka a vykládka, balení a expedice
    • kontrola zboží a jeho výdej ze systému
    • rozvoz a svoz balíků po přidělené trase, výběr dobírkových částek
    • začátek a konec trasy je přímo na našem regionálním depu: U Voříškova dvora 2743, České Budějovice 370 04

Požadujeme:

    • svědomitost a spolehlivost
    • schopnost komunikovat se zákazníky
    • časovou flexibilitu
    • trestní bezúhonnost
    • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
    • oprávnění na VZV
    • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

    • pracovní doba: 7:00 – 15:00
    • mzdové ohodnocení až 24.000,-
    • práce v dynamickém týmu s rodinnou atmosférou
    • nástup možný dohodou

Místo výkonu práce: U Voříškova dvora 2743, České Budějovice 370 04í

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (U Voříškova dvora 2743)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

6.11.2017