Kurýr pro nákup a doručení potravin Brno

Rádi nakupujete a preferujete flexibilní pracovní dobu? Pak hledáme právě vás!

Společnost Everli působí jako leader v oblasti online nakupování potravin v Itálii, v zemi milovníků dobrého jídla. Na podzim 2020 vstoupila na český trh a od té doby rozvíjí své služby na novém trhu!
Nabízíme unikátní příležitost podílet se na rozvoji něčeho nového v dalším městě v České republice a být součástí přátelského kolektivu s osobitým přístupem.

Do našeho týmu hledáme člověka na pozici shoppera, který zajistí nákup těch nejlepších potravin dle potřeb zákazníka.

Nabízíme spolupráci na živnostenský list.

Co bude Vaším úkolem?
- přijmout objednávku v aplikaci podle vámi zvoleného času
- vyrazit do vybraného supermarketu a udělat nákup dle seznamu
- vše dovézt včas a s úsměvem na adresu zákazníka

Co požadujeme?
- řidičský průkaz typu B (+ vlastní automobil pro pohodlné doručení)
- živnostenský list
- spolehlivost a snahu o maximální spokojenost zákazníka

Co nabízíme?
- výdělek za objednávku od 150 Kč
- flexibilní plánování směn - sami si zvolíte, kdy budete pracovat
- komplexní zaškolení a podporu

Jste připraveni stát se součástí něčeho nového a začít vydělávat s námi?
V případě zájmu prosím vyplňte následující dotazník - https://eu.surveymonkey.com/r/CZEverliShopper

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Benefity:

Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

150 - 220 Kč/hod.

Datum zadání:

24.3.2021