Kuchař/ka s možností ubytování

Nabídka již není aktuální.

Pro kuchaře/ku nabízíme možnost ubytování!!

Pro firemní restauraci v Břeclavi (NEMOCNICE BŘECLAV) hledáme kuchaře/ku.

Náplň práce: vaření hotových jídel, příprava dietních jídel, účast na výdeji jídel.

Požadujeme: zkušenosti s vařením (výhodou je zkušenost ze závodního stravování), spolehlivost

Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, nástup možný ihned nebo dle dohody

Nabízíme: práci na HPP, firemní stravování, možnost ubytování, odměna až 10000 Kč za doporučení nového zaměstnance, odborná školení.

Místo výkonu práce: Nemocnice Břeclav, U nemocnice 1, Břeclav

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Pohostinství a gastronomie
Kuchař

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.5.2017