IT síťový a linux administrátor

BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Do našeho IT týmu

hledáme zkušeného kolegu pro zajištění bezproblémového chodu naší IT infrastruktury. Nabízíme velmi zajímavé prostředí s možností věci nejen řešit, ale i navrhovat a měnit. Náplní Vaší práce bude správa síťové infrastruktury včetně trvalých VPN (cca 20), převážně postavené na technologii Juniper a administrace menšího počtu Linux serverů včetně 2-nodového Oracle VM clusteru. Klademe důraz na automatizaci úloh pomocí skriptování, případně nástrojů MS Systém Center. Silně preferujeme otevřené lidi se schopností a zájmem o poznávání nových věcí, postupů a nástrojů.

Náplň práce našeho nového člena týmu bude primárně:

• správa síťové infrastruktury společnosti postavené na platformě Juniper
• správa a administrace Linux server (Oracle Linux a Centos) a Oracle VM clusteru (2 nody)
• správa síťových služeb (VPN, konfigurace VLAN, DNS apod.)
• realizace zabezpečení v síťových vrstvách (802.1x), interní sítě a private cloudu, WiFi, spolupráce s externími dodavateli a organizacemi (RIPE, hosting, public cloud etc.)
• podpora uživatelů a řešení jejich požadavků (2 – úroveň podpory)

Náš nový parťák by měl mít/znát:

• min. SŠ vzdělání s maturitou
• minimálně 2 roky praxe na pozici IT administrátora/IT technika
• zkušenosti s prací uživatelské podpory, znalosti best-practice a procesů podpory
• dobrá znalost prostředí Linuxu, sítí a síťování
• zkušenost s MS System Center, Power Shell, metodikou ITIL a znalost Windows administrace výhodou

• schopnost efektivní týmové spolupráce
• znalost anglického jazyka na pasivní úrovni

Na oplátku mu nabídneme:

• úvodní školící program plně hrazený společností
• know-how v oblasti administrativních dovedností
• adaptační program a různá další školení soft i hard skills
• možnost práce na HPP
• zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu
• fixní mzda + osobní ohodnocení
• možnost kariérního růstu
• stravenky v hodnotě 100 Kč
• 5 týdnů dovolené
• Multisport karta (pro zaměstnance BEE včetně možnosti karty doprovodné pro známé/kamarády)
• program PARTNER (zaměstnanecký tarif pro Vás a až další 3 odběrná místa na odběr elektřiny a plynu)
• pravidelné zaměstnanecké soutěže o hodnotné ceny
• firemní akce (teambuilding, Závody na Masarykově okruhu v Brně ve VIP salónku, Mikulášská besídka, Vánoční večírek, „Dny zdraví“ – od listopadu do března všem zaměstnancům k dispozici zdarma čaj, zázvor, citrón, med; Běžecké soutěže, firemní účast na Volkswagen Maratonu – hrazené startovné, tričko, atd.)
• moderně vybavené pracoviště v památkově chráněné budově v centru Prahy naproti Bílé Labuti s výbornou dostupností MHD (3 min. Masarykovo nádraží/Florenc, 5 min. nám. Republiky)
• naši zaměstnanci si cení férového jednání a příjemné pracovní atmosféry, která dělá naší společnost zcela výjimečnou

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Máte-li o tuto pozici zájem a splňujete-li požadovaná kritéria, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis.

Pakliže se bude Váš profesní profil shodovat s požadavky na obsazovanou pozici, budete zařazeni do užšího výběrového řízení a budeme Vás telefonicky kontaktovat s pozvánkou na výše uvedený termín.
Vzhledem k množství reakcí budeme kontaktovat POUZE ty kandidáty, kteří opravdu splňují naše požadavky, děkujeme za pochopení.
V opačném případě Vám děkujeme za projevený zájem o zaměstnání v naší společnosti a v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, budou Vámi poskytnuté životopisy po ukončení výběrového řízení skartována.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na Poříčí 1046)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.3.2017