úspěšná a stabilní společnost působící v mediální oblasti, hledá vhodného kandidáta/-ku na pozici Recruiter.

Hledáme profesionála, který se chce realizovat, nést si zodpovědnost za svojí činnost a být náležitě ohodnocen.

Nabízíme:

Pestrou práci v turbulentním prostředí
Příjemné pracovní prostředí
Otevřené vztahy a vzájemné sdílení všeho dobrého
Dlouhodobého profesionálního partnerství

Pracovní náplň:

Koordinace a řízení výběrových řízení
Pravidelná komunikace s liniovými manažery, kandidáty a agenturami
Vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů
Vedení databáze, inzerce atd.

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání
Praxe v oblasti HR, ideálně jak v interním, tak i externím HR
Chuť pracovat a učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost
Otevřená komunikace, zdravý selský rozum
Aktivní znalost anglického jazyka
Dobrá znalost práce na PC

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

1.5.2018