Hledáme nové kolegy do týmu! Chcete dobře placené zaměstnání ve stabilní společnosti a máte praxi v chemickém / strojírenském obroru? Pak hledáme právě Vás!

V současné době hledáme pracovníky na pozici galvanizéra.

Náplň práce:

    • zodpovědnost za chemické a elektrochemické procesy (pokovování ocelí, anodickou oxidaci hliníku apod.)
    • obsluha galvanických linek
    • navěšování dílů na přípravky
    • dodržování norem a kvality výroby

Požadujeme:

    • vyučení v chemickém / lakýrnickém oboru - podmínkou
    • praxi v chemickém / strojírenském oboru na obdobné operátorské pozici
    • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
    • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

    • týden dovolené navíc
    • nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
    • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4% z hrubé mzdy
    • příspěvek na dopravu
    • příspěvek na stravování, školku, jazykovou výuku
    • systém zaměstnaneckých benefitů

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

7.1.2019