Doručovatel se mzdou až 19 000 Kč

Jsme dlouholetí profesionálové v oblasti poštovních služeb. V současnosti je v našich řadách více než 8 tisíc doručovatelů, kteří do schránek roznáší dopisy, letáky a noviny. Rozšiřujeme náš tým, a proto hledáme nové doručovatele na HPP.

Co vás čeká?
- budete roznášet noviny, letáky a adresné zásilky do schránek v okolí vašeho bydliště

- na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek
- roznos novin je nenáročná práce od pondělí do soboty, která probíhá v ranních hodinách a nejpozději do 7:30 hod. musí být noviny ve schránkách

- při roznosu letáků a dopisů vám vše potřebné zavezeme až domů
- je na vás, kudy a jakým způsobem letáky a dopisy roznesete - na roznos dostanete dva dny a roznos probíhá od pondělí do čtvrtka

Požadujeme

- do odpovědi vždy uvádějte celé jméno, adresu a telefonní číslo
- stačí nám vaše chuť k práci
- chceme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku
- očekáváme důslednost a základní orientační smysl

Nabízíme

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP
- mzda až 19 000 Kč
- stravenky
- sick days
- kartu multisport benefit
- nástup možný ihned

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Stravenky, Sick days, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

24.5.2018