Dobře placená práce s ubytováním ZDARMA + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Chete práci s ubytováním zdarma, kde Vás po zapracování přestěhujeme na firemní byt? Poznat nové lidi a město? Tak právě hledáme Vás. Ozvěte a dozvíte se více.

Náplň práce:

    • Výroba a kompletace světlometů (vhodné pro muže i ženy), práce na lince.

Požadujeme:

    • Praxi ve výrobním podniku (nejlépe automotive)
    • Spolehlivost
    • Manuální zručnost
    • Výpis z rejstříku trestů
    • Výpis ze zdravotní dokumentace
    • Dobrý zrak (brýle nemusí být překážkou)

Nabízíme:

    • Mzdu 22 000 – 30 000 Kč (13 a 14 plat)
    • Náborový příspěvek 7 500 Kč (poukázky)
    • Ubytování zdarma
    • 25 dní dovolené
    • Dotované závodní stravování (noční jídlo zdarma)
    • Práce v čistém a bezprašném prostředí
    • Pracovní oblečení zdarma

Místo výkonu práce: Česká republika – Jihlava

Zjistěte více na bezplatné tel. lince +420 800 998 844 nebo na tel. čísle +420 732 445 842

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihlava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.7.2018