Dispečer/ka mezinárodní silniční nákladní dopravy

KD TRANSPORT, mezinárodní zasílatelství, spol. s r.o.

K rozšíření našeho týmu hledáme vhodného uchazeče s praxí v oboru (ideálně alespoň 2 roky), nebo
čerstvého zainteresovaného absolventa střední školy s požadovanou jazykovou znalostí.

Náplň práce: komunikace se zákazníky a dopravci, vlastní organizace dopravy a uzavírání smluv, vyhledávání nových zákazníků.

Uchazeč by měl splňovat následující požadavky:

- úplné středoškolské vzdělání,
- minimálně 2 roky praxe v oboru dispečer/ka mezinárodní silniční nákladní
dopravy,
- základní znalosti stávajících předpisů zejména související části Občanského
zákoníku, mezinárodní úmluvy CMR, ADR,
- znalost programů World, Excel, Outlook,
- znalost programů ASPED, RAAL Trans, Road 66 výhodou,
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka,
- samostatnost, pečlivost, komunikativnost, schopnost práce v kolektivu,
bezúhonnost.

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení a měsíční prémie k platu dle skutečných
výsledků práce v daném měsíci,
- zázemí stabilní společnosti v olomouckém regionu,
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- příspěvek zaměstnavatele na stravování a penzijní pojištění,
- slušné a korektní jednání,
- jistota dlouhodobého zaměstnání.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc (Sladkovského 625/31)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Home office, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

22000 - 55000 Kč/měs.

Datum zadání:

29.9.2021