!!! Dělník/ce v čalounické výrobě, 18500 Kč/mes.,UBYTOVÁNÍ

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pracujte pro společnost, která se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku v Evropě, a v současné době zaměstnává přes 500 zaměstnanců.

Práce v Brumovicích

Nábytkářství

Náplň práce:

    • jednoduchá práce
    • práce na výrobní lince, čalounění jednotlivých částí postelí (korpus, čela)

Požadujeme:

    • praxe není nutná
    • i základní vzdělání (není potřeba vyučení – zaučíme Vás
    • vhodné pro absolventy i cizince
    • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, manuální zručnost.
    • doba 6:00 – 14:30, 14:30 – 22:45 hod.
    • manuální zručnost

Nabízíme:

    • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • stravné 39 Kč/odpracovanou směnu – možnost závodního stravování
    • možnost UBYTOVÁNÍ ZDARMA
    • místo výkonu práce Brumovice
    • Nástup možný okamžitě
    • Hrubá mzda 16.000,- + docházkový bonus 1.500 + 1.000,- osobní ohodnocení
    • Po zaučení možnost zvýšení mzdy

V případe zájmu mne kontaktujte: Gerega Martin, +420 604 142 829, +421 948 846 222

Životopisy na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (Brumovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

4.10.2018