Sweet Delight a.s. je renomovaným výrobcem hluboko zamražených dortů a dezertů s větším podílem ruční výroby. Produkty z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. Našimi zákazníky jsou např. Starbucks, Costa Coffee, IKEA, FINDUS, NESTLE atd. Pro náš další rozvoj hledáme pracovité kolegy na pozici cukrář/ka.

Co budete dělat?

    • Evidovat spotřebu surovin podle stanovených receptur,
    • dorty a dezerty připravovat, vyrábět a zdobit,
    • pracovat ve 12hodinových směnách (krátký/dlouhý týden ranní nebo noční směny) v kolektivu cca 10 lidí (možnost se domluvit i na klasické odpolední směny či částečný úvazek).

Co budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

    • Praxi v cukrářské výrobě a zájem o tento obor,
    • vyučení v oboru cukrář výhodou,
    • manuální zručnost, cit pro detail,
    • chuť do práce, ochotu učit se nové věci,
    • spolehlivost, zodpovědnost, poctivost, důslednost, týmového ducha.

Co vám nabízíme my?

    • Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
    • práci na kvalitním produktu, který dělá radost „každý den“,
    • za dobře odvedenou práci vás čeká motivující odměna a firemní benefity,
    • možnost kariérního růstu,
    • přátelský kolektiv.

Nástup: dohodou

Mzda: nástupní 18.000 – 28.000 Kč s možností růstu dle kariérního řádu

Benefity:

    • osobní ohodnocení,
    • stravenky,
    • flexi passy pro zdraví, aktivní odpočinek a volnočasové aktivity.
    • nápoje na pracovišti zdarma,
    • firemní výrobky za zvýhodněnou cenu,
    • odměna za přivedení nového kolegy,
    • příplatek na bydlení při případném přestěhování z jiného města.

Kontaktní osoba:

Vladimír Gurčík +420 702 088 662

Pokud se Vám tato nabídka líbí, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 5 (Pekařská 598/1)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Flexi – poukázky, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

30.5.2018