Business development manager

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Business development manager s možným nástupem ihned.

Náplň práce

• Aktivní vyhledávání potenciálních obchodních partnerů
• Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
• Identifikace nových obchodních příležitostí
• Tvorba dlouhodobé organizační strategie
• Služební cesty (Polsko)
• Marketingové aktivity, PR
• Příprava reportů, poskytování zpětné vazby managementu

Požadujeme

• SŠ/VŠ
• Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
• MS Office – zejména velmi dobrá znalost MS Excel
• Samostatnost a ochota postavit se problémům čelem, zvládání práce pod tlakem
• Výborné organizační, prezentační a komunikační schopnosti
• Ochota cestovat
Prosím o Vaše životopisy v ČJ a AJ. Těšíme se na Vaše reakce

Nabízíme

• motivační finanční ohodnocení a bonusy
• služební vůz
• mobilní telefon
• stravenky
• zázemí v ČR
• pracovní smlouva na dobu neurčitou

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 5

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Služební auto,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

28.12.2017