Business Analytik - Brno

Máte zkušenosti s analýzou trhů, Life-cycle cost analýzou (LCCA), business plánováním, business modely? Ovládáte anglický jazyk na výborné úrovni? Chcete se podílet na podpoře firem, které plánují uvést nové produkty na trh a spolupracovat na národních i mezinárodních projektech? Pak hledáme právě Vás!

Úspešná česká společnost FÉNIX TNT s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: Business analytik/analytik trhů

Náplň práce:

  • podpora firem v uvedení nových produktů na trh
  • analýza trhu, tržní plány a strategie (identifikace potenciálních zákazníků, konkurence, dodavatelů a cen)
  • posouzení nákladů životního cyklu (LCCA)
  • business plánování, business modely

  Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, ekonomického zaměření výhodou
  • znalost AJ na pokročilé úrovni, Italský jazyk výhodou
  • pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • komunikativnost, flexibilita, team work, time-management, samostatnost, organizační schopnosti,

 Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • smlouva na plný úvazek
  • atraktivní platové ohodnocení
  • flexibilita
  • možnost dalšího vzdělávání, vhodné pro absolventy
  • spolupráce s mezinárodními partnery
  • místo výkonu práce: Brno jih

Pokud máte zájem stát se členem FÉNIX týmu, splňujete kritéria a chcete se dozvědět více o práci v naší firmě:

zašlete Vaše CV v angličtině na: petra.colantonio@fenixtnt.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Vídeňská 153/119B)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Notebook, Home office, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.3.2021