Bezva práce v PLZNI • 26 000Kč • ubytování • 2 000Kč zálohy každý týden

Pro významného výrobce se sídlem přímo v Plzni hledáme nové kolegy na pozici operátora výroby. Pro nové uchazeče máme zajištěné dotované ubytování v dochozí vzdálenosti od společnosti nebo příspěvek na vlastní bydlení ve výši 4 250Kč Samozřejmostí jsou týdenní zálohy na mzdu ve výši 2 000Kč Tak neváhejte a volejte ZDARMA 800 197 197

Nabízíme:

    •  PROPLACENÍ CESTY NA POHOVOR!
    •  26 000 Kč měsíční mzda
    •  15 000 Kč roční bonus (vyplácen pololetně)
    •  5 000 Kč bonus za doporučení nového kolegy
    •  2000 Kč ZÁLOHY týdně
    •  PĚKNÉ ČISTÉ UBYTOVÁNÍ: 1000 Kč/měs, přímo v Plzni, 5 min chůze od pracoviště, kousek od obchodního centra, pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyň na každém patře, odpočinková zóna, vnitřní kuřárna, jídelní automaty
    • příspěvek na vlastní bydlení 4250 Kč i během čerpání dovolené
    • CHUTNÉ KVALITNÍ JÍDLO na všech směnách za 22 Kč (hlavní jídlo, polévka, salát, pití a vše chutná moc dobře)
    • týden dovolené navíc
    • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
    • vstupní zdravotní prohlídka zdarma
    • proplácení dovolené a státních svátků
    • STEJNÉ PODMÍNKY JAKO KMENOVÍ ZAMĚSTNANCI A NAVÍC ještě zvýhodněné ubytování, nebo příspěvek na bydlení
    • svozy do Plzně ze směrů Toužim, Holýšov a Kaznějov, jízdné je dotované

Náplň práce:

    •  jednoduchá montáž
    •  vše potřebné se naučíte a dozvíte ještě před nástupem na naší pobočce, kde se Vám bude věnovat Váš koordinátor a náborový pracovník
    •  máte možnost se vypracovat na vyšší pozice, např. na parťáka
    •  ranní, odpolední a noční směna (8 hod.), víkendy jsou volné
    •  stabilní práce bez sezónních výkyvů
    •  smlouva na hlavní pracovní poměr
    •  práci Vám zpříjemní klimatizovaná hala s vnitřní kuřárnou a pohodlná obuv

Požadujeme:

  • spolehlivost
    • ochotu pracovat na 3 směny
    • dobrá znalost ČJ

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, 13. plat, Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

26000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.11.2021