ASISTENTKA MANAGEMENTU - znalost aj

Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentka se znalostí AJ. Společnost provádí široké spektrum rutinních i vysoce specializovaných laboratorních vyšetření z oboru klinické biochemie, hematologie, alergologie a klinické imunologie, lékařské mikrobiologie (parazitologie, virologie, bakteriologie). Je provozovatelem sítě odběrových pracovišť. Z důvodu zkvalitňování služeb klienta hledáme vhodnou uchazečku na pozici:

ASISTENTKA -  ZNALOST AJ

Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Umíte si představit zajišťování běžné administrativní agendy kanceláře pro 4 manažery? Umíte si určit priority?

Je Vaše odpověď ANO? Pak se hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • pod vedením seniorní asistentky budete administrativně zajišťovat běžnou agendu kanceláře 4 manažerů, spravovat jejich kalendáře, kontakty a emaily
    • organizovat a koordinovat schůzky v rámci jejich denního rozvrhu
    • připravovat podklady pro prezentace a reporty
    • účastnit se meetingů a pořizovat zápis
    • komunikovat s centrálou ve Švýcarsku
    • organizovat různé akce, meetingy, zajišťovat služební cesty
    • v případě nepřítomnosti zastupovat recepční na centrále
    • obsluhovat datové schránky

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
    • alespoň krátká praxe na pozici asistentky manažera vítána
    • odolnost vůči stresu
    • dobré organizační schopnosti
    • pečlivost
    • time management
    • MS Office na uživatelské bázi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • HPP na 40 hodin týdně
    • 3 měsíční zkušební lhůta
    • pracovní doba 8:00 – 16:30 hodin
    • 5 týdnů dovolené
    • stravenky (stravenková karta) - 90 Kč/ den
    • roční bonusy dle EBITDy
    • jazykové kurzy
    • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i pro rodinu

Nástup možný dohodou.

Místo výkonu práce Praha 6, Evropská ul.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

19.9.2018