ASISTENTKA částečný úvazek

Pro našeho klienta, který zajišťuje komplexní medicínské služby pro klienty v České republice (např. lékařskou asistenční službu, konzultační činnost, preventivní lékařské prohlídky a další), poskytovatele zdravotních služeb ve všech oborech medicíny, hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky.

Nemáte zdravotnické vzdělání, ale přesto Vaším vysněným oborem je zdravotnictví? Hledáte práci se zkráceným pracovním úvazkem? Je Vaše odpověď ano?

Pak hledáme právě Vás!  Staňte se členem týmu!

ASISTENTKA

Co bude Vaším úkolem?

    • přijímání telefonických dotazů od klientů
    • zajištění požadovaných služeb v oblasti pracovně lékařských služeb pro klienty (kategorizace prací)
    • práce v účetním systému Helios Red (pokladna, faktury – jen evidence)
    • příprava podkladů pro externí účetní firmu
    • úzká a aktivní spolupráce se zdravotnickým personálem
    • práce v CRM (v systému pro podporu vztahu se zákazníky)
    • komunikace e-mailem

 Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SŠ vzdělání s maturitou
    • znalost ČJ podmínkou
    • uživatelská znalost PC (Word, Excel – kontingenční tabulky, Microsoft Outlook)
    • komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
    • vstřícnost a empatie, pečlivost
    • ŘP skupiny B výhodou

Čím Vás na novém místě Vás zaměstnavatel odmění?

    • HPP (záskok za MD/RD s možností prodloužení), případně možnost spolupráce i na ŽL
    • zkušební doba 3 měsíce
    • nadstandardním finančním ohodnocením
    • dovolená v délce 5 týdnů
    • pracovní doba 4 hodiny denně
    • malý a velmi přátelský kolektiv

Nástup duben 2019.

Místo výkonu práce Praha 2, v blízkosti náměstí Míru.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Dovolená navíc, Sick days, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

3.4.2019