Asistent/ka finančního oddělení - PRAHA

Do našeho skvělého týmu oddělení financí hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici "Asistent/ka finančního oddělení".

Náplň práce:

* Online platby vozů a jejich reporting
* Kontrola peněžních toků a bankovních operací
* Kontrola fakturačních dokladů a agenda s tím spojená
* Administrativní podpora finančního oddělení
* vkládání dat do interního systému
* Komunikace s externími organizacemi a zákazníky

Požadujeme:

* SŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
* Velmi dobrá znalost balíčku MS Office
* Zkušenost se zpracováním bankovních výpisů a plateb výhodou

Nabízíme:

* Motivující finanční ohodnocení
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Možnost kariérního růstu
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)
* Firemní školka

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Dopraváků 874/15)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Kultura, Jazykové kurzy, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

9.5.2018