1 Hledáme .NET developera na mezinárodní digital projekt!!!⌛????????????
syeg
Co děláme?
Už 10 let vyvíjíme Mendel – on-premise řešení, které skrze analýzu síťového provozu chrání organizace před kyberhrozbami. Na rozdíl od běžných SaaS služeb k zákaznickým datům nemáme přístup – Mendel běží přímo v infrastruktuře zákazníka a pracuje s daty autonomně. Nevyvíjíme tedy reporting nad cizími daty, ale samotné jádro systému, které v reálném čase vytváří digitální model sítě, definuje vztahy mezi objekty a odhaluje anomálie či nestandardní chování.
Technologicky vše stojí na PostgreSQL. V týmu navrhujeme a rozvíjíme datový model i pravidla, díky nimž se Mendel dokáže samostatně rozhodovat a chránit zákazníky
Co u nás budete dělat?
- Analýza výkonu komplexních SQL transformací
- Rozpad a optimalizace analytických dotazů
- Práce s exekučními plány, statistikami a interním chováním PostgreSQL
- Hledání úzkého hrdla a návrh konkrétních řešení
- Vývoj a údržba pipeline pro zpracování velkých objemů dat (desítky TB, miliardy řádků)
Postupně se posunete až k návrhu a optimalizaci nových částí datového modelu, vývoji detekčních metod nebo třeba i vývoji rozšíření PostgreSQL.
Co musíte umět?
- Psát SQL dotazy (několik selectu s joiny stačí)
- Rozumět teorii databází (indexy, normalizace, transakce, optimalizace)
- Výhodou bude znalost PostgreSQL nebo zkušenosti s většími objemy dat.
Jak si vás představujeme?
- Nenecháte se rozhodit složitostí – spíš vás přirozeně nutí jít víc do hloubky
- Když něco nedává smysl, vytrváte, dokud na to nepřijdete
- Zajímá vás, jak data vznikají a co skutečně vypovídají o síti
Nehledáme hotového experta, ale člověka se základní zkušeností s databázemi a chutí jít víc do hloubky. Váš budoucí team leader Michal budoval datový model Mendelu od začátku a postupně vás do něj zasvětí. Stačí pevné základy – zbytek vás naučíme.
Požadujeme:
Jazyky: Čeština – domluvit se, Angličtina – čtení dokumentace- počet míst - 1

Odebrat z oblíbených
