Shoebox CZ s.r.o.
Shoebox CZ s.r.o.

Shoebox CZ s.r.o.

     Shoebox CZ s.r.o. - jeden z největších prodejců obuvi a provozovatel řetězce prodejen Office Shoes v České republice.

     Od svého založení v roce 1996 se OFFICE SHOES do současné doby rozrostlo do osmi států v podobě maloobchodního řetězce s více než 150 prodejnami v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku, Srbsku, Bosně a Černé Hoře. Bohatý sortiment neustále se rozšiřujících mezinárodně uznávaných a respektovaných značek najdete v našich prodejnách a v internetovém obchodě zastoupený nejnovějšími trendy.

     V České republice najdete 17 kamenných prodejen OFFICE SHOES s nejnovějšími módními značkami za nejlepší ceny - OC Palladium Praha, OC Arkády Pankrác Praha, Palác Koruna Praha, Centrum Černý Most Praha, OC Chodov Praha, OC Atrium Flora Praha, OC Olympia Brno, OC Galerie Vaňkovka Brno, OC Avion Shopping Park Ostrava, OC Forum Nová Karolina Ostrava, OC Olympia Plzeň, OC IGY Centrum České Budějovice, OC Aupark Hradec Králové, OC Forum Liberec, OC Galerie Šantovka Olomouc, OC AFI Palác Pardubice, OC Zlaté jablko Zlín.

     Těšíme se na nové posily našeho týmu! :-)

Fotogalerie

Benefity

  • Sleva na firemní produkty
  • Finanční bonusy

Okolí

Kde nás najdete?

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */