Klikpojisteni.cz, a.s.
Klikpojisteni.cz, a.s.

Klikpojisteni.cz, a.s.

Klikpojisteni.cz, a.s. je pojistně-makléřská společnost, která působí na českém pojistném trhu od roku 2011 a čerpá z bohatých zkušeností ze západní Evropy. Majoritním vlastníkem firmy je společnost Benson Oak, která přivedla společnost AVG a.s. jako první českou firmu na burzu v New Yorku.

Za více než 5 let našeho působení jsme se stali jedním z největších a nejvyužívanějších srovnávačů pojištění v České republice. Již více než 200 000 spokojených klientů si díky nám uzavřelo lepší pojištění.

Co děláme a jak to u nás funguje?

Provozujeme internetový srovnávač pojištění www.klik.cz, jehož prostřednictvím nabízíme našim klientům nezávazné srovnání nabídek různých pojišťoven. Ve svém portfoliu máme v současné době zejména pojištění aut a domova. Spolupracujeme s předními pojišťovnami působícími na českém trhu. Nyní je naším partnerem celkem 9 pojišťoven.

Vše začíná klientovým zájmem o srovnání nabídek pojištění. Buď nám rovnou zavolá a promluví si s jedním z našich specialistů, nebo přijde na naše webové stránky. Tam může zažádat o zpětné zavolání nebo si rovnou vyplnit formulář pro výpočet pojištění. Po zadání všech potřebných údajů se klientovi zobrazí přehledně seřazené nabídky od různých pojišťoven. V případě zájmu si může ihned uzavřít pojistnou smlouvu a nebo se spojit s našimi specialisty a doladit vše potřebné.

Co znamená pracovat v Klikpojisteni.cz?

Pracovat v Klikpojisteni.cz neznamená jen chodit do práce a vydělávat na živobytí. Svým zaměstnancům poskytujeme sérii školení,nadprůměrné finanční ohodnocení, stravenky, sick days, multisport kartu, občerstvení na pracovišti a další benefity, např. firemní akce.

Jak se připravit na pohovor?

Jsme mladý, energický tým, takže nezapomeňte hlavně dobrou náladu a na sebe si vezměte prostě to, v čem se cítíte fajn. Nemáte zkušenosti s pojišťovnictvím? Nevadí, náš trenér a vedoucí týmu se Vám budou rádi věnovat do té doby, dokud si Vy sami nebudete jistí.

S kým u nás budete pracovat?

Andrew Fuchs
Spolumajitel firmy

„Přátelské vztahy na pracovišti jsou pro mě od začátku založení firmy nejdůležitější a jsem hrdý na to, že i když je ve firmě přes 90 zaměstnanců, všichni jsou přátelští a současně jedni z nejlepších ve svém oboru.“

Kamila Veverková
Personalistka

„Provádím uchazeče celým výběrovým řízením. Zvu si kandidáty na pohovor, dávám všem zpětnou vazbu k tomu, jak byli na pohovoru úspěšní. Při nástupu nové „Klikaře“ seznamuji s firmou. Moc ráda také organizuji firemní večírky, které jsou vždy nezapomenutelné.“

Lukáš Pikal
Call Centre Manager

„Jsem vedoucí prodejního a retenčního oddělení v Kliku a rád Vás společně s Kamilou přivítám na pohovoru. Pohovor je veden ve velmi pohodové atmosféře, tak se přijďte osobně přesvědčit. Pracujeme zde ve velmi přátelském prostředí, kde si prodejci váží naší otevřené komunikace a spravedlivého přístupu.“

Fotogalerie

Benefity

  • Finanční bonusy
  • Stravenky
  • Sick days
  • Pitný režim
  • Multisport karta

Okolí

Kde nás najdete?

Sokolovská 371/1
18600 Praha

https://www.klikpojisteni.cz/

/* Not affection functionality */