Heineken Česká republika, a.s.
Heineken Česká republika, a.s.

Heineken Česká republika, a.s.

HEINEKEN Česká republika

Pokud máš zájem o neformální prostředí rodinné korporace, nabízíme Ti práci, která má správný ríz. Kde budeš hrdý na to, co děláš a kde můžeš nastartovat svoji kariéru v mezinárodním prostředí, v němž je kladen důraz na lokální značky.

V České republice vlastníme tři tuzemské pivovary.

  • od roku 2003 pivovar Starobrno v Brně,
  • od roku 2007 Královský pivovar Krušovice ve středních Čechách,
  • od roku 2008 pivovar Velké Březno v severních Čechách.

V portfoliu máme nejen mezinárodní značky, ale i tradiční lokální značky. Například Krušovice, které vytváří pouta a přátelství na celý život, Starobrno, které je hrdé na svůj region, a Březnák, který nejlépe chutná ve společnosti táty hrdiny.

Vyrábíme pivo prostřednictvím týmu odborníku z oddělení produkce, kvality a inovací, ale nedílnou součástí společnosti HEINEKEN Česká republika je i náš obchodní tým. K tomu, aby se naše pivo dostalo ke koncovým zákazníkům, je potřeba logistiky. Přehled o každé koruně má finanční oddělení. PR se stará o to, aby naše pivo bylo vidět. Marketing má tým kreativních lidí, kteří si poradí s každou kampaní. IT už je dnes samozřejmostí. HR se stará o to, abychom měli správné lidi na správných místech.

Největší ambicí HEINEKENU do budoucna je stát se nejzodpovědnějším výrobcem piva v České republice. Proto to ani s pivem nepřeháníme a pijeme s mírou, protože víme, že do práce se pod parou nechodí. Stejně tak myslíme i na naše zákazníky a prostřednictvím osvětové kampaně pijtesmirou.cz zábavnou a vtipnou formou apelujeme na jejich zodpovědné chování.

Fotogalerie

Benefity

Okolí

Kde nás najdete?

U Pivovaru 1
27053 Krušovice

www.heinekenceskarepublika.cz

/* Not affection functionality */