Brigáda za kasou nebo u Přípravy produktů – OC Chodov

brigáda KFC | AmRest s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální

Hledáš dlouhodobou brigádu nebo vedlejší pracovní poměr? Máš v sobě spoustu pozitivní energie, kterou chceš předávat dále? Očekáváš možnost plánování směn a stálou finanční odměnou? Hledáme člověka, který se chce přidat do skvělého týmu v KFC OC Chodov. Jsi to ty? Přidej se do našeho týmu! Nastoupit můžeš ihned. V případě zájmu, nám napiš nebo nás můžeš jednoduše navštívit v naši restauraci KFC v OC Chodov. Těšíme se na Tvoji reakci!

 

Co očekáváme:

spolehlivost a odpovědnost

pracovitost a odpovědný přístup

optimistu a energickou osobnost

týmového hráče

 

Co nabízíme:

Nabízíme brigádu v příjemném prostředí přátelského týmu, hodinovou mzdu, příplatky za víkendy, svátky, podíl na spropitném pro všechny na restauraci, příspěvek na stravné, slevy ve značkách společnosti AmRest, možnost karierního růstu a mnoho dalších motivačních odměn.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat denně od 8:00 do 22:00 na:

mob.tel: 724611093

e-mail: 203130@amrest.eu

 

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů uvedených v něm, pro účely náboru zaměstnanců dle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné nabídky

Hledaní práce

Zásahová jednotka OC Letňany - až 120,- Kč/h. Mark2 Corporation Czech, a.s. | Praha

Montér nábytku - brigáda JOBSYSTEM s.r.o. | Praha


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */