Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - MUDr. Martina Šmídová

Požadovaná profese Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Hany Kvapilové 439/1, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: asistence lékaři u křesla, vedení lékařské dokumentace, komunikace s pacienty, administrativní úkony.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, znalost českého jazyka.
Nabízíme: mzdu 25 000 - 35 000,- Kč., podnikové stravování.
V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte prostřednictvím e-mailu: elisava@seznam.cz
Referenční číslo 14576770740
Pracoviště MUDr. Martina Šmídová
Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem)
Klíše
Hany Kvapilové 439 /1
Firma MUDr. Martina Šmídová
Kontaktní osoba MUDr. Martina Šmídová
elisava@seznam.cz
Úřad práce Ústí nad Labem
Nabídky brigád Ústí nad Labem Nabídky práce Ústí nad Labem