Zámečníci strojů - MP Krásno, a.s.

Požadovaná profese Zámečníci strojů
Pracovní poměr od 1.10.2018 do 31.3.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 21000Kč do 26000Kč / měsíc
Poznámka ZÁMEČNÍK/CE
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: SO/SŠ v oboru zámečník; svářečský průkaz Z-E1 nebo Z-G1 nebo CO2; svařování metodou TIG nerez materiály výhodou; řidičský průkaz sk. B, C výhodou; řidičský průkaz na VZV výhodou; praxe v oboru min. 3 roky výhodou; manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: běžné opravy a údržba strojů a zařízení MPK (dveře, udírenské vozíky, kádě, skříňky, bedýnkové dopravníky apod.); provádí běžné opravy a údržbu strojního zařízení MPK a jejich seřizování (narážky, balící stroje, řezačky, překlopníky, kutry, udírny, převodovky apod.); provádí střední opravy dle plánu oprav na daný kalendářní rok; vykonává pomocné práce dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného; vyrábí jednoduché konstrukce a zařízení dle požadavků nadřízeného (nerezové stoly, dveře, kanálové vpusti, oplechování chladičů apod.)
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. 26.9.
Referenční číslo 14539480739
Pracoviště MP Krásno, a.s.
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Hranická 430 /34
Firma MP Krásno, a.s.
Kontaktní osoba Ing. Dagmar Klímková
tel.: +420 571 855 275
prace@krasno.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín