Zámečníci strojů - ZVVZ MACHINERY, a.s.

Požadovaná profese Zámečníci strojů
Pracovní poměr od 4.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Zkoušky svařování
Výhody
  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; sestavování a montáž dílů strojů a zařízení podle technické dokumentace (výkresové sestavy)
Požadujeme:
střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů, praxe v oboru
Nabízíme:
zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění
- mzda od 20 000Kč; jednosměnný provoz; nástup možný ihned

Referenční číslo 11253830779
Pracoviště ZVVZ MACHINERY, a.s.
Milevsko (okres Písek)
Sažinova 888
Firma ZVVZ MACHINERY, a.s.
Kontaktní osoba Ing. Hana Klukáčková
tel.: +420 382 552 705
hana.klukackova@zvvz.cz
Úřad práce Písek
Nabídky brigád Písek Nabídky práce Písek