Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Všeobecní administrativní pracovníci - Marles s.r.o.

Požadovaná profese Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr od 4.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 21000Kč do 23000Kč / měsíc
Poznámka Firma Marles s.r.o. zabývající se lesnickou činností hledá pro svoji kancelář v obci Mrtník nového zaměstnance na pozici: administrativní pracovník/pracovnice.
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz
- stálou mzdu
- možnost osobního rozvoje
- zázemí stabilní firmy
- dlouhodobou spolupráci
- telefon i k soukromým účelům
Požadujeme:
- SŠ s maturitou (lesnický obor výhodou)
- praxe v oboru a na obdobné pozici výhodou
- znalost práce na PC, MS Office podmínkou (WORD, EXCEL, email)
- pečlivost, odpovědnost
- organizační dovednosti, samostatnost, logické myšlení
- proaktivní přístup k práci
- ochota učit se novým věcem
- časovou flexibilitu
- řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- administrativní podpora jednatele společnosti
- zajištění plynulého chodu kanceláře
- komunikace se zákazníky, dodavateli, úřady
- příprava podkladů pro výběrová řízení
- základy účetnictví - pokladna, fakturace, evidence skladu
- správa obchodní korespondence
- příležitostné pracovní cesty (jednodenní)
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na adresu info@marles.cz
Referenční číslo 14806780729
Pracoviště Marles s.r.o. - Mrtník
Mrtník (okres Plzeň-sever)
Firma Marles s.r.o.
Kontaktní osoba Maršalík, jednatel
tel.: +420 724 317 943
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky brigád pro Plzeň-sever Nabídky práce pro Plzeň-sever