Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Úředníci ve skladech - TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o.

Požadovaná profese Úředníci ve skladech
Pracovní poměr od 14.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 24000Kč do 26000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce - Vejprnice
Náplň práce:
skladové hospodářství
Požadujeme
- Řidičský průkaz B, průkaz na VZV vítán - není podmínkou
- Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zručnost
Nabízíme
- Dobré platové ohodnocení plus bonusový systém

Referenční číslo 14900910790
Pracoviště TSSR Trailer Service Sales and Rent,s.r.o
Vejprnice (okres Plzeň-sever)
Tyršova 751
Firma TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Schütterle
tel.: +420 727 978 222
lenka.schutterle@tcplzen.cz
Úřad práce pro Plzeň-sever
Nabídky brigád pro Plzeň-sever Nabídky práce pro Plzeň-sever