Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - VISCUMA PLASTIC, a.s.

Požadovaná profese Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení
Pracovní poměr od 1.8.2018 do 31.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jiné výhody - splnění docházky 2000Kč/měsíc, půlroční a roční odměny
  • Podnikové stravování - dotované stravné
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 30000Kč / měsíc
Poznámka MÍSTO VÝKONU: Strážná č.p. 48, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zpracovává poptávky a nabídky týkající se projektu
- zodpovídá za řízení celého projektu od zadání po předání do série
- dohlíží na dodržování termínových plánů projektu, výroby vstřikovacích forem a plánování výrobních kapacit pro daný projekt
- zpracovává projektovou dokumentaci vztahující se k projektu
- komunikuje se zákazníkem o stavu projektu, plánovaných zkouškách atd.
- dohlíží na rentabilitu projektu
POŽADUJEME:
- schopnost práce na PC s uživatelskými znalostmi
- pracovitost, samostatnost, logické myšlení
- zodpovědnost při výkonu práce, umět vést lidi
- nutno ŘP skupiny B - pro dojíždění do práce a k zákazníkovi
NABÍZÍME:
- splnění docházky 2000Kč/měsíc
- půlroční a roční odměny
- dotované stravné
- firemní akce
- po odpracovaném roce pracovní poměr na dobu neurčitou.
KONTAKT: Ing. Prachař, telefonicky (Po - Pá 8.00 - 14.00), emailem nebo osobně
Referenční číslo 14717920775
Pracoviště VISCUMA PLASTIC, a.s.
Strážná (okres Ústí nad Orlicí)
Firma VISCUMA PLASTIC, a.s.
Kontaktní osoba Ing. Vít Prachař
tel.: +420 602 523 583
vit.prachar@viscumaplastic.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí