Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství) - EMPLA AG spol. s r.o.

Požadovaná profese Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka VEDOUCÍ TECHNIK/-ČKA MĚŘENÍ EMISÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce v kanceláři a výjezdech, vypracování protokolů z měření emisí
- Požadujeme: SŠ vzdělání chemického, technického, přírodovědného směru, orientace v technologiích na ochranu životního prostředí výhodou, min. 3 roky praxe, řidičský průkaz skupiny B, uživatelskou znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ, samostatnost, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, časová flexibilita
- Nabízíme: dovolená navíc
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: marketing@empla.cz
Referenční číslo 14658300792
Pracoviště EMPLA AG spol. s r.o.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Kukleny
Za Škodovkou 305 /5
Firma EMPLA AG spol. s r.o.
Kontaktní osoba Barbora Dörreová
tel.: +420 495 218 875,606 069 932
marketing@empla.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové