Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - EFFECTIVE Corporation, a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Pracovní poměr od 1.8.2016
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Angličtina - 2 (Aktivní)
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Na příkopě č.p. 583/15, Staré Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Mertová Petra, tel.: 601 380 065, e-mail: petra.mertova@effectivecorporation.com

Požadujeme:
o schopnost programovat, nejlépe objektově
o znalost PHP, MySQL, ostatní program. jazyky výhodou
o znalost pokročilé práce v MS Office 2013
o dovednosti administrátora OS Windows serveru,administrace Linuxu a MacOS X
o přehled o sítích a jejich zapojení, znalost MikroTik výhodou
o AJ na úrovni porozumění manuálů
o znalost funkcí wordpressu výhodou
o kreativitu při řešení problémů, schopnost si poradit

Náplň práce:
o podpora veškerých IT záležitostí firmy
o řešení pokročilejších úkolů v MS Office
o vývoj vnitropodnikového systému
o vývoj webových projektů společnosti
o správa Linux serveru

Nabízíme:
o adekvátní platové ohodnocení
o práci v mladém kolektivu
o kancelář v přímém centru Prahy (zas. metra linky A - Můstek)
o služební MacMini
o možnost karierního růstu
o samozřejmost férového jednání
Referenční číslo 11175390759
Pracoviště EFFECTIVE Corporation, a.s.
Praha (okres Hlavní město Praha)
Staré Město
Na příkopě 583 /15
Firma EFFECTIVE Corporation, a.s.
Kontaktní osoba Petra Mertová
tel.: +420 601 380 065
petra.mertova@effectivecorporation.com
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2