Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více
Požadovaná profese Svářeči
Pracovní poměr od 17.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka SVÁŘEČ/-KA
- Místo výkonu práce: Průmyslová 96, 503 02 Předměřice nad Labem
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: sváření dílců dle technické dokumentace, orientace a čtení výkresové dokumentace,
- Požadujeme: manuální zručnost, svářečský průkaz
- Nabízíme: výkonnostní prémie a odměny, příspěvek na závodní stravování, svářečský příplatek
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Ing. Žák Michal, tel.: 721 910 652 (volat od 7:00 do 18:00 hod.), e-mail: zak@j4.cz
Referenční číslo 15031070725
Pracoviště J 4 s.r.o.
Předměřice nad Labem (okres Hradec Králové)
Průmyslová 96
Firma J 4 s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Žák Michal
tel.: +420 721 910 652
zak@j4.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové