Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - Kamýk Daunen s.r.o.

Požadovaná profese Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr od 13.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 13350Kč / měsíc
Poznámka Pozice: šička/švadlena
OC
Požadavky
- nižší střední odborné vzdělání
Osobnostní předpoklady:
- přesnost, pečlivost, flexibilita, kreativní přístup, týmový hráč, proaktivní přístup a schopnost efektivně řešit problémy, schopnost pozitivně přijímat změny
Náplň práce:
- výroba péřových/syntetických výrobků ve vícesměnném provozu
Zaměstnanecké slevy, příspěvek na dopravu, dotované podnikové stravování a nápoje, firemní akce, bonusy
Nástup možný ihned. Mzda: 13 350,- Kč.
Kontakt:Štefanová Martina, tel.: 778 416 902, e-mail: mstefanova@kamykdaunen.cz
Místo výkonu práce:Kamýk Daunen s.r.o, Kamýk nad Vltavou č.p. 179.

Referenční číslo 10533820731
Pracoviště Kamýk Daunen s.r.o.
Kamýk nad Vltavou (okres Příbram)
Firma Kamýk Daunen s.r.o.
Kontaktní osoba Martina Štefanová
tel.: +420 778 416 902
mstefanova@kamykdaunen.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky brigád Příbram Nabídky práce Příbram