Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - Automechanika, a.s.

Požadovaná profese Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Strukturovaný životopis zašlete na e-mail KrcovaL@mechanikapv.cz. Osobní kontakt po tel. domluvě v době 8:00-15:00 hod. tel.: 582 345 611.
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC, ochotu vzdělávat se v oboru, aktivní přístup k zákazníkovi, komunikativnost, praxe v oboru výhodou.
Pracovní náplň: prodej nových a zánovních osobních motorových vozidel. Osobní a písemný kontakt se zákazníky, sestavování cenových nabídek, administrativa spojená se skladovými vozdy.
Nabízíme: platové ohodnocení závislé na výkonu, doba určitá, poté doba neurčitá.
Referenční číslo 14620140798
Pracoviště Automechanika, a.s.
Prostějov (okres Prostějov)
Letecká 3753 /2
Firma Automechanika, a.s.
Kontaktní osoba Bc. Lucie Krčová
krcoval@mechanikapv.cz
Úřad práce Prostějov
Nabídky brigád Prostějov Nabídky práce Prostějov