Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 24.8.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 23600Kč do 24600Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: vzdělání - střední odborné, základní znalost práce na PC, fyzická zdatnost, samostatnost, trestní bezúhonnost
Náplň práce: práce ve 2 směnném provozu, příjem a výdej materiálu, příprava expedice, práce se skladovým programem, skenerem, obsluha manipulačních vozíků a VZV
Zaměstnanecké výhody: stravenky 100 Kč, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, 13.plat, 2 směnný provoz
Referenční číslo 14660730739
Pracoviště Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.
České Budějovice (okres České Budějovice)
České Budějovice 7
U Vodárny 25 /1
Firma Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Lucie Bolechová
tel.: +420 386 795 113
lucie.bolechova@we-online.com
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice