Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 11.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Provádí a vykonává činnosti spojené s manipulací, obsluhuje vysokozdvižný vozík.
Odpovídá za přesné splnění stanovených úkolů vedoucím směny za dodržení bezpečnostních zásad při veškerých skladových činnostech.
Požadujeme:
- Vzdělání min. SO (výuční list)
- Praxe v oblasti manipulace
- Průkaz na VZV + praxe v jejich používání
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- benefity
- motivující finanční ohodnocení
Měsíční a roční prémie
Odměna za odpracovanou dobu
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění v případě pracovního poměru na dobu neurčitou
kontakt tel., e-mailem
Referenční číslo 14608150725
Úřad práce Tábor
Nabídky brigád Tábor Nabídky práce Tábor