Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Nagel Česko s.r.o.

Požadovaná profese Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr od 1.1.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: VGP Park, HALA A, ulice Na Statkách, 783 01 Olomouc. Nástup: ihned, případně dohodou.
Náplň práce:
- kompletace, nakládka a vykládka zboží za pomoci nízkozdvižného vozíku, retrak výhodou
- práce v suchém skladu
Očekáváme:
- zkušenosti s prací ve skladu výhodou - nikoli podmínkou
- nutná vlastní doprava do zaměstnání
Nabízíme:
- nástupní mzda 20 000 Kč + 2 000 Kč
- smlouvu na dobu neurčitou
- celý měsíční výdělek na výplatní pásce
- příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 100 Kč
- 25 dní dovolené
- proplácení přesčasových hodin včetně všech zákonných příplatků
- možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV, VZV

Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Referenční číslo 14587920793
Pracoviště Nagel Česko s.r.o. - prac. VGP Park, HALA A, Olomouc
Olomouc (okres Olomouc)

Firma Nagel Česko s.r.o.
Kontaktní osoba Renata Velická
renata.velicka@nagel-group.com
Úřad práce Olomouc
Nabídky brigád Olomouc Nabídky práce Olomouc