Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - FREZITE s.r.o.

Požadovaná profese Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr od 8.8.2018 do 8.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP (38.75 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka PROGRAMÁTOR/-KA - OPERÁTOR/-KA CNC - ELEKTROEROZIVNÍ OBRÁBĚNÍ/ LASER
V případě zájmu kontaktujte paní Zlatu Fofovou na e-mailové adrese Fofova.Zlata@fmttooling.cz nebo na telefonním čísle 602 687 619.

Náplň práce:
programování a obsluha 5-ti osých drátořezů/laseru, seřizování korekcí stroje, vyvažování nástrojů, výroba a ostření nástrojů osazených PKD břity, vstupní a výstupní kontrola výrobků, měření optickými přístroji, kusová výroba speciálních nástrojů, drobné údržbářské práce na svěřených strojích NEJEDNÁ SE O PÁSOVOU VÝROBU.
Požadujeme:
precizní přístup, smysl pro detail, proaktivní přístup, znalost AutoCaDu výhodou, ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- stravenky, bonusy, možnost profesního růstu
- v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou po prvním roce
Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky.

Referenční číslo 14720860748
Pracoviště FREZITE s.r.o. - Průmyslová zóna Jičín
Jičín (okres Jičín)
Valdické Předměstí
Textilní 1278
Firma FREZITE s.r.o.
Kontaktní osoba Zlata Fofová
tel.: +420 602 687 619
Fofova.Zlata@fmttooling.cz
Úřad práce Jičín
Nabídky brigád Jičín Nabídky práce Jičín